Nawigacja
Strona główna
Artykuły
Download
FAQ
Forum
Linki
Kategorie newsów
Kontakt
Galeria zdjęć
Szukaj
Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
Brak tematów na forum
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum
Ostatnie artykuły
Lorem Ipsum
Powitanie
Witam serdecznie wszystkich odwiedzających...
Zasady pobierania i użytkowania
Przełącznik po prawej stronie pozwala na obejrzenie wszystkich dostępnych "skórek". Można je zmienić wybierając ich nazwy z rozwijanej listy lub przełączając po kolei przyciskami.

Sporo "skórek" powstało w oparciu o różne projekty graficzne, pobrane z Internetu, niektóre zawierają tylko elementy oryginałów, inne są im bliższe. Pomysły graficzne czerpałam przede wszystkim, choć nie tylko oczywiście, ze strony Webmark. Swego czasu "namiętnie" korzystałam z projektów i szablonów z tejże strony do tworzenia stron HTML, teraz postanowiłam niektóre z nich przystosować do stron opartych o PHP Fusion.
W części "skórek" wykorzystałam zdjęcia dzieci pochodzące ze strony Anne Geddes, w innych znajdują się różne zdjęcia pobrane z sieci. Mam nadzieję, że nikt do sądu mnie nie poda :)))
Nie ukrywam, że zupełnie nie zajmuję się grafiką działu "Forum", tą należy ewentualnie dopracować zgodnie z własnym pomysłem. Poza "skórką" nr 1 we wszystkich pozostałych w folderze "forum" znajdują się elementy graficzne z jednej ze "skórek" (Similitude06) pakietu podstawowego, dostępnego na stronie PHP-Fusion Polska
W niektórych "skórkach" znajduje się logo, które jest plikiem *.png o wielkości 80 x 60 px. Logo oczywiście można, a nawet trzeba podmienić na własne :)

Do prawidłowego wyświetlania wszelkiej grafiki w formacie *.png w przeglądarce IE konieczne jest wykorzystanie dodatkowej biblioteki jQuery. Plik jquery.pngFix.js należy umieścić w folderze "includes", a także podmienić plik themes/templates/header.php. Obydwa pliki znajdują się w paczce ze "skórką".

Nazwa strony wyświetlana jest automatycznie (wpis znajdujący się w PA --> Zarządzanie stroną --> Główne ustawienia --> Nazwa strony) i jeżeli jest zbyt długa, strona może się "rozjeżdżać". Należy wówczas w arkuszu CSS zmienić wielkość czcionki dla stylu "nazwa1". Natomiast motto wpisane jest w pliku theme.php i również trzeba ewentualnie dostosować wielkość czcionki dla stylu "nazwa2".

"Skórki" są optymalizowane do przeglądarek Mozilla Firefox oraz IE.
Jeżeli czasami nie wszystko jeszcze wygląda, jak należy - oznacza to, że "skórki" są w fazie dopracowywania.
W przypadku jakichkolwiek problemów w zaadoptowaniu "skórki" - proszę o kontakt. Nie pogniewam się też, jeśli otrzymam wiadomość z linkiem do strony, na której wykorzystana została "skórka" mojej "produkcji" :)

Wszystkie, publikowane na stronie szablony, projekty graficzne (layout'y) czy "skórki" są moimi pracami. Status "linkware" tych prac wymusza na Użytkowniku pozostawienie na stronie głównej linka do mojej strony w postaci buttonu lub bannera. Jest ich kilka do wyboru tutaj.

Pliki można pobrać w dziale Download.
Znalezione błędy !!!
BłędyKontemplując własne umiejętności :)))) zauważyłam błędy w "skórkach" 34, 42, 45, 46. Poprawiłam je i podmieniłam pliki.
Ponadto w wielu "skórkach" występuje drobny błąd dotyczący koloru tła i czcionki stylu "select" (rozwijana lista wyboru"skórek"). Nie podmieniam plików, bo za dużo tego, wystarczy w razie potrzeby zmienić odpowiednie parametry.
Skórka 53
"Skórka" w pełni modyfikowalna w zakresie szerokości wszystkich części, jak i całej strony (np. "THEME_WIDTH", "100%").
W poziomej nawigacji można zmienić obrazek kwiatka - wystarczy podmienić plik sub1.png (dodatkowo przygotowałam dwa inne).
Skórka 52
"Skórka" w pełni modyfikowalna, przy czym część górna strony ma stałą szerokość - 1000 px.
Jest tu kilka elementów flashowych, ponadto główna warstwa graficzna jest w formacie *.png, w związku z tym "skórka" jest nieco "ciężka".
Przełącznik Skórek
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

25 lipiec 2011
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua...
Ankieta
Brak przeprowadzanych ankiet.
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 1
Najnowszy użytkownik: alhenag